WARSAW GIFT & DECO SHOW


Art In Town na targach Warsaw Gift & Deco Show STREFA HANDMADE

Serdecznie chcemy Was zaprosić na trzydniowe, zupełnie nowe wydarzenie - targi WARSAW GIFT & DECO SHOW, które odbędą się w dniach 24-26.05 w Ptak Warsaw Expo.


Warsaw Gift & Deco Show, to pierwsze tego typu targi w Polsce dedykowana producentom, drobnym wytwórcom, artystom, dystrybutorom, importerom i kupcom branży upominkowej i dekoracyjnej. 

Art In Town jest organizatorem Strefy Handmade. Inni organizatorzy poszczególnych stref to: Targi Rzeczy Ładnych, Och Bazar, Mamaville, Moustache.Targi Warsaw Gift & Deco Show to wyjątkowa okazja do zakupu artykułów rękodzielniczych z takich dziedzin jak: scrapbooking, decoupage, stemple, masy i media plastyczne, farby, recykling, tekstylia, wełna, filcowanie, foamiran, biżuteria, pasmanteria, materiały do rękodzieła. Bogata oferta dekoracji i wyrobów handmade w otoczeniu pięknie zaaranżowanych stoisk to nie lada okazja do inspiracji. Nie zabraknie także gotowych wyrobów handmade do bezpośredniego zakupu. Warsaw Gift & Deco Show to jedyne takie wydarzenie w Polsce łączące strefę rękodzieła ze światem dekoracji.

Lista wystawców będzie na bieżąco aktualizowana zarówno na naszej stronie https://artintownwarszawa.blogspot.com/p/warsaw-gift-deco-show.html jak i na wydarzeniu na facebooku https://www.facebook.com/events/375184599711707/

Poza okazją do zakupów będzie można także wziąć udział w licznych warsztatach, pokazach i Make & Take. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W trakcie warsztatów i pokazów odkryjesz w sobie pasję tworzenia!

Warsaw Gift & Deco Show towarzyszyć będzie największym targom sportowym w Polsce GO Active SHOW, które w poprzedniej edycji zgromadziły kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających.

_____________________________________________________

INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

Rekrutacja do Strefy Handmade Art In Town już została rozpoczęta‼️ Prosimy o wypełnienie formularza uczestnictwa.
Poniżej najważniejsze dokumenty dotyczące wynajmu powierzchni podczas targów:


Wstęp na Targi

Dla wszystkich, którzy prowadzą firmy i zarejestrują się wcześniej - wstęp jest bezpłatny. Ceny wejściówek to 10,0 pln/dzień lub 15,0 pln/dwa dni. Prawdopodobnie pojawi się jeszcze opcja bezpłatnej wejściówki dla osób, które dołączą do wydarzenia w określonym czasie - dlatego należy śledzić informacje na naszym wydarzeniu na Facebook'u.

Dojazd 

Przez trzy dni będą kursowały bezpłatne autobusy z centrum Warszawy. Przewidziana częstotliwość - co 15 min, ale ilość połączeń będzie rosła, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Na miejscu przewidziany jest też parking dla samochodów osobowych (płatny 20,0 pln/dzień).


______________________________________________________

Warsaw Gift&Deco Show to także duże międzynarodowe Targi B2B, poza B2C.

- Specyfika B2B


Targi Warsaw Gift & Deco Show to nowatorski projekt, którego celem jest stworzenie areny spotkań dla producentów, drobnych wytwórców, artystów, dystrybutorów, importerów i kupców branży upominkowej i dekoracyjnej.  W targach wezmą udział wystawcy z Polski i z zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze trendy oraz przedstawią bogatą ofertę produktów codziennego użytku, prezentów, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych, pamiątek, artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, eko/recykling. Będzie to wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z kontrahentami, porównania produktów pod względem innowacyjności i konkurencyjności oraz do poznania najnowszych trendów obowiązujących w branży rękodzieła i dekoracji.

- HOSTED BUYERS / MATCHMAKING


Warsaw Gift & Deco Show jako pierwsze targi w Polsce uruchamiają specjalny program Hosted Buyers/Matchmaking, zapewniający wystawiającym się odbycie spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również pozostałe kraje europejskie - będzie to zapewne wspaniała okazja do zaprezentowania siebie na rynkach międzynarodowych.

- STREFA SPOTKAŃ


Na terenie Ptak Warsaw Expo przygotowano wydzieloną strefę,sprzyjającą kontaktom biznesowym w odpowiedniej atmosferze.

- MIĘDZYNARODOWY KONGRES

Trzy dni targów to też liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów, spotkania z ekspertami branżowymi oraz Międzynarodowy Kongres, który będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy dedykowanej tej branży.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przesłania formularza zgłoszenia jak najszybciej, gdyż tylko do 28 lutego obowiązują promocyjne ceny!!!