ORGANIZATORKI

Agnieszka Podszus, założycielka Scrap & Art, osoba dzięki której na polski rynek trafiają najpiękniejsze produkty do scrapbookingu z najbardziej znanych i renomowanych firm światowych. Kontakt ze scrapbookingiem sprzed kilku lat zainspirował Agnieszkę do rozszerzenia dotychczasowej oferty o nowe produkty do – zyskującego szybką popularność – scrapbookingu. To był strzał w dziesiątkę!

Dziś w przepięknym Atelier firmy Scrap&Art odbywają się warsztaty i spotkania poświęcone scrapbookingowi, fotografii, technikom mixed mediowym. Zarówno dobór instruktorów jak i miejsce, w którym odbywają się warsztaty sprawiają, że jest to niezapomniane doświadczenie dla każdego uczestnika spotkania.

Choć prowadzenie firmy pochłania większość czasu i uwagi, Agnieszka sama tworzy przepiękne prace, które prezentuje na swojej stronie FB. 


Iza Rutkowska  - Scraperka z z 9-letnim stażem, na co dzień pracuje w biurze, a po pracy zajmuje się swoją rodziną „wielodzietną”. Trójka dzieci daje jej wiele inspiracji do tworzenia layoutów i mini albumów, które są jej ulubiona formą tworzenia. Dzięki swojemu zmysłowi organizacyjnemu jest świetnym, nowym członkiem załogi Art in Town. 

Iza lubi próbować nowych technik, nie identyfikuje się z jednym stylem scrapowym, a większość jej prac trafia zazwyczaj w formie prezentu do licznych znajomych. Kolorowe prace Izy można podejrzeć na jej Instagramowym koncie.Kasia Wyszogrodzka, prekursorka scrapbookingu w Polsce. Współzałożycielka firmy ScrapLab – Laboratorium Scrapbookingu – pierwszej w kraju firmy zajmującej się organizacją warsztatów oraz imprez poświęconych scrapbookingowi. Warsztat twórczy Kasi nie ogranicza się dziś jednak tylko do scrapbookingu. Ciągłe poszukiwania sprawiają, że coraz to nowe techniki zaczynają gościć w jej pracowni. Decoupage, scrapbooking, Mixed Media mieszają się z artystycznym przędzeniem wełny czy malowaniem encaustycznym. Podejmując coraz to nowe tematy Kasia niejednokrotnie musi tworzyć swój warsztat pracy od zera – budując odpowiednie narzędzia czy „produkując” niezbędne media.

Dziś wszystkie te rzeczy dzieją się w domowej pracowni, która - choć w domu jest jednym z najmniejszych pomieszczeń – swoją magią ściąga do siebie wszystkich domowników. Więcej inf. nt prac Kasi można znaleźć na stronie homescraphome.pl