KONKURS!

- - - - - 2018 - - - - -


A oto nasi Laureaci wszystkich 3 konkursów: na Najbardziej Inspirującego Twórcę, Najbardziej Pomysłowego Polskiego Producenta i Najlepszy Sklep z Materiałami. Serdecznie gratulujemy wszystkim !!!
 
- - - - - 2017 - - - - -- - - - - 2016 - - - - -Tak jak w poprzednim roku i w tym ogłaszamy konkurs !
Pamiętajcie o aktywnym udziale, ponieważ dla jednej z osób przygotowaliśmy wyjątkową nagrodę.


Wśród wszystkich, którzy aktywnie włączą się w przebieg KONKURSU: wezmą udział w głosowaniach, udostępnią informację o KONKURSIE na swoich blogach i stronach FB, polubią naszą stronę FB - rozlosujemy 

 

 

ROCZNĄ PRENUMERATĘ MAGAZYNU SOMERSET STUDIO!! - - - - - 2015 - - - - -

Przyszła pora na III - finałowy etap konkursu Art In Town! Od kilku dni możecie głosować na Najbardziej Inspirującego TWÓRCĘ, Najbardziej Pomysłowego Polskiego PRODUCENTA oraz Najlepszy SKLEP z materiałami do rękodzieła.

Dla tych, którzy chcieliby bliżej poznać naszych finalistów, przedstawiamy krótkie ich prezentacje!

 

 ANKIETA KONKURSOWA! 

głosujemy do 15 listopada 2015

 

Najbardziej Kreatywny Producent

 

7 Dots Studio - to producent kolekcji scrapbookingowych, w skład których wchodzą najwyższej jakości produkty zaprojektowane przez znane projektantki z Polski i ze świata. Kolekcje 7 Dots Studio składają się z papierów, naklejek, arkuszy z wycinanymi elementami, masek, stempli, małych padów, tekturek oraz całych zestawów. Patrycja, właścicielka firmy, może być dumna ze stałej obecności w ponad 100 zagranicznych i polskich sklepach. Produkty 7 Dots Studio promuje stały i gościnny Design Team, w skład którego wchodzą scraperki znane i podziwiane na całym świecie. A wszystko to można śledzić na firmowej stronie www 7dotsstudio.com oraz blogu. 7 Dots Studio sponsoruje bardzo wiele miejsc wyzwaniowych, przygotowuje kursy fotograficzne i video, publikuje inspiracje każdego dnia. Organizowane są comiesięczne wyzwania. Marka sponsoruje na stałe blog wyzwaniowy scrapki-wyzwaniowo, sponsoruje warsztaty na całym świecie, inspiracje przygotowywane przez Design Team publikowane są przez prasę scrapbookingową w różnych krajach, sponsorowane są także konkursy w prasie specjalistycznej. Słowem - wszędzie ich pełno :) Produkty & Dots Studio można kupić we wszystkich dobrych sklepach z materiałami do scrapbookingu.

13 arts – Pierwszy w Polsce producent farb wodnych, akrylowych, tuszy, mgiełek barwiących, mediów akrylowych (gesso, pasta modelująca, gel medium) dedykowanych technikom mixed-mediowym, papierów do scrapbookingu, szablonów/masek, oraz rożnych dodatków do scrapbookingu (kwiaty, tekturki, naklejki, ozdoby). 13 arts – to nazwa, która pojawia się w Konkursie ART IN TOWN po raz trzeci – czyli musi być coś na rzeczy! Jest to pierwsza firma w branży, która połączyła pod jedną marką produkty do technik mixed media i scrapbookingu. Kilka lat temu techniki mieszane i stosowanie rożnych preparatów w scrapbookingu nie było tak powszechnie znane i używane. Pomysłem firmy było stworzenie  linii produktów zaprojektowanych specjalnie do pracy z papierem, a tworząc kolekcje pasujących do siebie papierów, dodatków i mediów stali się  liczącą na rynku marką, a produkty firmy znane są i cenione na całym świecie. 13 arts stale rozwija się i poszerza ofertę, oferując w tej chwili pod własną marką już ponad 300 produktów. Firma prowadzi własny blog z inspiracjami na którym swoimi projektami i pomysłami na wykorzystanie mediów 13arts dzieli się międzynarodowy Design Team jak również nowi, nieznani szerszemu gronu twórcy, których – niczym perełki – właściciele firmy wyłuskują z rosnącego grona hobbystów. Po więcej informacji nt 13 arts zapraszamy na 13artspl.blogspot.com.

Agateria craft – producent i sklep dla kreatywnych prowadzi swoją działalność  od 2011 roku. Z małego sklepiku stał się firmą oferującą klientom ponad 2000 produkowanych przez siebie artykułów. Początkowo firma zajmowała się introligatorstwem, produkcją galanterii papierniczej oraz produkcją stempli dla firm i biur. Natomiast od 2011 rozwinięto gałąź rękodzieła, w wyniku czego powstała marka "AGATERIA CRAFT - dla kreatywnych", zajmująca się wyrobem stempli do scrapbookingu i innych form rękodzieła. W  roku 2014 wprowadzono do produkcji ozdoby z beermaty (tektury modelarskiej) oraz bloczków akrylowych, a w 2015 rozpoczęto produkcję masek/szablonów. Oferta stempli jak i reszta asortymentu sklepu wciąż jest powiększana.  Rozpoczęto również współpracę z kilkoma znanymi firmami dla których produkuje ich autorskie wyroby. Jednak twórcy Agaterii deklarują, że to nie koniec pomysłów i zamierzają się wciąż rozwijać:)  Powiększając gamę dostępnych wzorów, w firmie myśli się równocześnie nad wprowadzeniem kolejnych, agateriowych produktów. Jakich? Na razie nie można tego zdradzić, ale możemy się spodziewać, że niedługo Agateria wszystkich mile zaskoczy. Prowadzona jest zarówno sprzedaż detaliczna jak i hurtowa, a produkty Agaterii znaleźć można w coraz większej ilości sklepów. Sklep prowadzi głównie sprzedaż przez internet oraz na wielu imprezach rękodzielniczych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pełnego inspiracji bloga sklepu agateria.blogspot.com oraz stronę z kursami i poradami, która jest fantastycznym miejscem także dla osób początkujących stemplomania.blogspot.com. Design Team sklepu to obecnie 6 fantastycznych dziewczyn, które są w zespole niemal od samego początku.

Craft Passion to przede wszystkim marka wykrojników do scrapbookingu. Firma została oficjalnie otwarta we wrześniu 2014 roku ale prace nad jej uruchomieniem, a tym samym nad pierwszymi wzorami wykrojników i identyfikacją firmy rozpoczęły się kilka miesięcy wcześniej. W swojej ofercie firma posiada kilkanaście wzorów wykrojników, w tym polskie napisy, cieszący się ogromnym zainteresowaniem alfabet w chorągiewkach oraz serwetki, listki i wzory okazjonalne np.: komunijne, bożonarodzeniowe. Oprócz wykrojników w swojej ofercie firma posiada również wysokiej jakości taśmy klejące w tym tzw. 3D oraz maty magnetyczne idealne do przechowywania wykrojników czy tworzenia notesów i dekoracji. Niedawno oferta została poszerzona o stemple współpracujące z wykrojnikami. Ponieważ firma jest młoda i ciągle się rozwija jej oferta będzie się stale powiększała o nowe wykrojniki, stemple ale też inne produkty scrapbookingowe. Sprzedaż produktów Craft Passion odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego www.craftpassion.pl oraz w trakcie imprez branżowych. Dla dystrybutorów przygotowana jest odpowiednia oferta hurtowa. Firma posiada swój własny, 6-cio osobowy Design Team. Inspiracje z wykorzystaniem produktów Craft Passion można znaleźć na stronie craftpassion-pl.blogspot.com oraz na www.facebook.com/CraftPassionPL.

LEMONADE była pierwszym w Polsce producentem stempli akrylowych dla rękodzielników. W ofercie firmy znajdują się stemple z polskimi napisami i autorskimi grafikami, stemple personalizowane, papiery i dodatki do tworzenia m.in.. kartek okolicznościowych, albumów metodą scrapbookingu. Jako jedyny scrapbooking’owy producent w Polsce oferujemy alfabety dopasowane do kolekcji papierów i dodatków z literami ciętymi po konturze. Ciekawym punktem w ofercie LEMONADE są alfabety samoprzylepne. Oferta kierowana jest do twórców rękodzieła i osób prowadzących zajęcia plastyczne. Więcej informacji nt. LEMONADE oraz prace Design Team’u można znaleźć na stronach store.lemonadestamps.com oraz lemonadestamps.blogspot.com.

UHK GALLERY – to przede wszystkim jeden z największych producentów papierów do scrapbookingu w Polsce. Ula Hejnig-Kaźmierowska – właścicielka firma przygotowuje wraz ze swoimi projektantami kilka kolekcji rocznie. UHK Gallery prowadzi również sprzedaż swoich papierów oraz innych materiałów hobbystycznych we własnym sklepie internetowym. Papiery z UHK Gallery znajdziecie również w większości polskich sklepów internetowych zajmujących się szeroko pojętym rękodziełem.  Na rzecz promocji produktów firmy pracuje międzynarodowy Design Team, którego projekty i inspiracje możemy znaleźć na stronie uhkgallery-inspiracje.blogspot.com. Z całą ofertą materiałów pochodzących z kolekcji UHK Gallery można zapoznać się na stronie uhkgallery.pl.


WYCINANKA – to niewielka rodzinna firma, która w niewielkiej fabryce na Dolnym Śląsku, u podnóża Gór Izerskich zajmuje się produkcją wyrobów z tektury i sklejki drewnianej, stempli dekoracyjnych, pudełek oraz baz albumowych. Firma istnieje od 2010 roku. Inspiracje oraz prezentacje wszystkich nowości można znaleźć na firmowym blogu pracowniawycinanki.blogspot.com oraz na fanpage’u FB. Wycinanka ma również swój Deasign Team do którego raz na pół roku zaprasza osoby przygotowujące projekty-inspiracje w wykorzystaniem produktów firmy. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem produktów WYCINANKI zajrzyjcie do ich sklepu internetowego wycinanka.net lub szukajcie na jednej z imprez branżowych na terenie Polski. 

 
 

Najlepszy Sklep z materiałami do Rękodzieła 

 

13 arts – sklep, który z powodzeniem prowadzi od 3 lat Aida Domisiewicz, twórczyni marki 13 arts. Główna działalność firmy to sprzedaż hurtowa i detaliczna farb wodnych, akrylowych, tuszy, mgiełek barwiących,  mediów akrylowych (gesso, pasta modelująca, gel medium), papierów do scrapbookingu, szablonów/masek, oraz roznych dodatków do scrapbookingu (kwiaty, tekturki, naklejki, ozdoby).  Wszystkie te produkty można kupić w internetowym sklepie detalicznym 13arts.pl oraz w trakcie licznych imprez na których sklep ma swoje stoiska. Prowadzona jest również sprzedaż hurtowa dla wszystkich zainteresowanych dystrybucja materiałów marki 13 arts. Sklep prowadzi własnego bloga 13artspl.blogspot.com, który dzięki ogłaszanym co miesiąc wyzwaniom przyciąga obserwatorów z Polski i zagranicy. Międzynarodowy Design Team oraz Guest Design Teams sklepu to najzdolniejsze i najbardziej rozpoznawalne osoby w branży. Jednak z pasją sklep poszukuje i odkrywa nowe talenty i zaprasza do współpracy osoby jeszcze nie znane szerszemu gronu, można więc powiedzieć, że szlifują diamenty:). W ramach DT jest też grupa edukatorów na bieżąco tworzących kursy krok po kroku. W sklepie z rabatów mogą na razie korzystać odbiorcy i członkowie DT. Jednak już zakupy za 150 pln promowane są darmową przesyłką a okresowo oferowane są promocje i zniżki na zakupy z odbiorem na zlotach i targach branżowych.


Craft Style to sklep dla kreatywnych w którym można zakupić produkty nie tylko do scrapbookingu ale także innych dziedzin rękodzielniczych. Do najbardziej rozbudowanych należą kategorie: scrapbooking, filcowanie, quilling, soutache, beading, i inne. W ofercie sklepu znajduje się największy wybór piór ptasich, które znajdują zastosowanie w dekoratorstwie, tworzeniu biżuterii, kostiumologii, wędkarstwie oraz coraz częściej zaczynają pojawiać się także w pracach scrapowych. Sklep prowadzi działalność od września 2009 roku. Obecnie sklep prowadzi sprzedaż internetowa oraz sprzedaż w trakcie licznych imprez hobbystycznych. Sklep dla swoich klientów przygotowuje atrakcyjne rabaty, możliwość bezpłatnego odbioru oraz okazjonalne akcje „bezpłatnej wysyłki”. Więcej informacji, inspiracji i oferty sklepu można znaleźć na stronie bloga  craftstylepl.blogspot.com. Tam też swoje prace prezentuje prowadzony przez sklep Desig Team.


Klunkierownia to klimatyczne miejsce stworzone w 2013 roku z połączenia pasji Matki i Córki. Nazwa powstała z zamiłowania do gromadzenia starych przedmiotów z duszą tzw. Klunkrów. Z racji tego, że – jak mówią Panie same o sobie - są poznańskimi pyrami i lubią swoje tradycje postanowiły stworzyć Klunkierownię. Jest to sklep w którym można znaleźć nie tylko rzeczy do decoupagu i scrapbookingu, ale również przedmioty, które dostały swoje drugie życie np. 150 letnie drzwi, które zostały wykorzystane do zrobienia ekspozycyjnego stołu. W ofercie sklepu znajdziecie surowe drewniane przedmioty do ozdabiania oraz produkty takich firm jak Americana Decor, Stamperia, Prima Marketing i wiele innych. Zainteresowanych zapraszamy do sklepu internetowego www.klunkierownia.pl oraz na stoiska, które sklep otwiera przy okazji różnego rodzaju imprez i wydarzeń hobbystycznych. Klunkierownia to również klimatyczny sklep i pracownia. Dla stałych klientów sklep internetowy ma przygotowaną system przyznawania rabatów.

Kolorowy Jarmark to najmłodszy finalista konkursu Art In Town. Sklep rozpoczął działalność we wrześniu 2014 roku. Na internetowych półkach sklepu znajdziemy różnorodne artykuły do scrapbookingu zarówno polskich jak i zagranicznych marek. Oferta sklepu jest stale poszerzana jak również możliwe jest sprowadzenie wybranych produktów na indywidualne zamówienie klientów. Sklep prowadzi również bloga pełnego inspiracji, kursów krok-po-kroku a także przeróżnych wyzwań i konkursów, w których klienci dzieląc się swoimi pracami, mogą wygrać nagrody ufundowane przez sklep. Design Team sklepu składa się z czterech bardzo utalentowanych scraperek.  W Kolorowym Jarmarku bardzo mocno kładzie się nacisk na wysoką jakość obsługi klientów – „staramy się obsługiwać klienta tak, jak same chciałybyśmy zostać obsłużone” – to dewiza sklepu. W miarę rozwoju działalności sklepu planuje się wprowadzenie program lojalnościowy dla stałych klientów. Już teraz jednak organizowane są atrakcyjne akcje rabatowe, dzięki którym klienci mogą kupić swoje ulubione produkty w niższych cenach. Sklep ma swoją siedzibę w Warszawie, dzięki czemu każdy kto mieszka w Warszawie, lub przyjeżdża tu w odwiedziny może odebrać swoje zamówienie osobiście. Po szczegółową ofertę sklepu zajrzyjcie na stronę kolorowyjarmark.pl

Na-strychu to sklep z długą już historią i jedną z najbogatszych ofert na rynku. Sklep prowadzi działalność na rynku od 2010 i od tego czasu zgromadził na swoich półkach ok 10 tyś artykułów! Na Strychu jest sklepem z artykułami do scrapbookingu, decoupage, quillingu, mixemedia i wielu innych technik. Asortyment jest bardzo bogaty i zróżnicowany. Sprowadzane są również produkty na indywidualne zamówienie.  Domena sklepu to przesyłki realizowane w ekspresowym tempie! Zakupy Na-strychu można robić głownie przez internet a dla dużych zamówień przyznawane są jednorazowe rabaty. Jeśli zrobisz zakupy za min 200 pln – przesyłkę otrzymasz gratis. Przesyłkę możesz również odebrać w siedzibie firmy. Sklep prowadzi swojego bloga blog.na-strychu.pl gdzie siedmioosobowy DT inspiruje ciekawymi pomysłami. 

Scrap.com.pl to jeden z najstarszych sklepów scrapbookingowych w Polsce. Zaczynał swoja działalność na początku 2009 roku od Allegro, a w lipcu 2009 roku uruchomiono własny sklep internetowy. Działalność sklepu to nie tylko zaopatrzenie w materiały ale również inspirowanie i edukowanie w zakresie scrapbookingu i innej twórczości artystycznej. Sprzedaż prowadzona jest głównie przez Internet, w trakcie imprez hobbystycznych, oraz w czasie warsztatów w Pracowni sklepu. Sklep posiada swój własny blog, który do tej pory zarejestrował ok. 2,2 mln odwiedzin. Jest on ogromnym źródłem inspiracji dla sympatyków scrapbookingu – można tam znaleźć m.in. ponad 90 albumów scrapbookingowych, prawie 120 skrapów  i 260 kartek okolicznościowych stworzonych przez nasze projektantki. Design Team sklepu, powszechnie znany jako Złote Rączki, to osoby z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu prac typowo scrapbookingowych oraz pięknej galanterii papierowej. Sklep wszystkim swoim klientom przyznaje bardzo atrakcyjne rabaty, zależne od wartości zamówienia. Jeśli Wasze zakupy będą przekraczać 200 pln – przesyłkę otrzymacie gratis, a każdy zakup z odbiorem osobistym – to gwarantowany 10-cio % rabat. „Jesteśmy pasjonatami, którzy nie tylko sprzedają produkty do scrapbookingu, ale sami tworzą i świetnie znają się na rzeczy! Jeździmy na zloty, spotkania i warsztaty po całej Polsce. Zawsze służymy praktycznymi radami, znani jesteśmy z błyskawicznych i super bezpiecznie zapakowanych przesyłek”. Więcej nt. sklepu na stronach sklep.scrap.com.pl, inspiracje.scrap.com.pl

Scrap Butik otwarł swoje podwoje dla klientów w lutym 2012 roku. Scrap Butik to przede wszystkim sklep internetowy z materiałami do scrapbookingu. W ramach działalności sklepu jest realizowana  bardzo ciekawa inicjatywa Scrap Butik TV – warsztaty w formie programów online oraz prezentacje asortymentu i warsztatów na kanale YouTube. Na co dzień więcej informacji i inspiracji znaleźć można na stronie firmowego bloga scrapbutikblog.blogspot.com. Scrap Butik wspiera 8-osobowy Design team. Zapraszamy na zakupy do scrapbutik.pl gdzie czekają na was atrakcyjne kupony rabatowe.

Scrapki.pl istnieje od września 2010 roku i był jednym z pierwszych sklepów scrapbookingowych w Polsce. Dziś jest jednym z największych i najbardziej znanych sklepów scrapbookingowych w kraju. Oferuje pełen asortyment towarów – papiery, wszelkiego typu ozdoby, stemple, narzędzia, media. Raz w miesiącu organizowana jest akcja „Przedsprzedaż”, podczas której można w sklepie zamawiać produkty niedostępne w regularnej sprzedaży, od niemal wszystkich działających na świecie producentów scrapbookingowych. Celem twórców sklepu jest zarażanie wszystkich pasją scrapowania, ponieważ to fantastyczny sposób na twórcze spędzanie czasu, pomagający zamieniać ulotne momenty i emocje w barwne wspomnienia. Dlatego firmowe hasło brzmi: „Łap z nami chwile”. Scrapki.pl to przede wszystkim sklep internetowy oraz stoiska w trakcie targów branżowych. Klienci sklepu otrzymują rabat uzależniony od wysokości kwoty, na jaką zrobią zakupy w ciągu roku a darmowa przesyłka przysługuje już przy zakupach za 150 pln. Scrapki.pl mają własny fantastyczny zespół projektowy złożony z najbardziej znanych i podziwianych scraperek w Polsce. Świadczyć o tym może choćby fakt, że aż trzy (!!!)projektantki sklepu znalazły się w dziesięcioosobowym finale konkursu Art in Town na Najbardziej Inspirującego Twórcę. Prace firmowego DT można znaleźć na blogu scrapkipl.blogspot.com.

Scrap Pasja - scrappasja.pl to kolejny sklep z tradycjami. Sklep internetowy oferujący materiały do rękodzieła, w szczególności do scrapbookingu został uruchomiony w 2009 r. Sklep prowadzi bloga pod adresem sklep-scrappasja.blogspot.com, na którym DT prezentuje wiele ciekawych projektów z wykorzystaniem materiałów dostępnych w sklepie. Jeśli zdecydujecie się na zakupy w scrappasja.pl możecie liczyć na rabaty oraz darmowa przesyłkę.


Najbardziej Inspirujący TWÓRCA

 

Aida Domisiewicz na co dzień posługuje się w internecie nickiem Ayeeda. Techniki, które są Aidzie najbliższe to Mixed media, Scrapbooking, altered art, art journaling, cardmaking. Aida jest właścicielką stworzonej przez siebie marki 13arts! Jest projektantką i edukatorem Flying Unicorn – jednego z największych sklepów w USA. W poprzednich latach należała do DT The Scrapbook Diaries (USA), CSI (USA), The Color Room (Australia), Once Upon a Sketch (Australia), Zeus an Zoe (USA), Scrapujące Polki, scrapuj.pl, Studio75, Kreatywny Zakętek. Była również gościnnie projektantką 2 Crafty Chipbards (Australia), Scraps of Darkness (USA), Inkido (Sweden), Berry 71 Blue (USA), Scrap Around the world,  Artimeno, Scrap Pasja. Prace Aidy były publikowane we francuskim magazynie Histoires de Pages  oraz scrapbookingowym wydawnictwie Somerset Memories (USA). Wszystkich, którzy chcieliby razem z Aidą przygotować wspólnie pracę zapraszamy na kursy krok po kroku publikowane na blogu, video tutoriale na YouTube oraz dwóch kanałach video ustream: Artists Live i 13 arts. Wszystkie niezbędne informacje i linki znajdziecie na blogu 13pasji.blogspot.com oraz stronie FB. Od kilku lat Aida prowadzi ponadto autorskie warsztaty, uczy zastosowań preparatów i  łączenia technik mixed media ze scrapbookingiem i altered art. Tematy jej  warsztatów to: Mixed media Layout, Alterowanie przedmiotów,  Mixed media na płótnie, Mediowe karki, Pudełko mediowe, Tagi, Art Journal,  Świąteczne wianki.


Anna Hababicka, Encza, Handmade by Encza – to jedna i ta sama, mega twórcza osoba, Scraperka o której najwięcej dowiemy się z bloga encza.blogspot.com oraz strony FB www.facebook.com/HandmadeByEncza. Ania w chwili obecnej współpracuję ze Scrap&Art, ScrapButkiem oraz projektuje dla Prima Marketing Flowers – scrapowego potentata. Wcześniej współpracowała z UHK Gallery, Scrapki.pl, 7DS , Scrapujące Polki, Rosy Owl. Jeśli sięgniecie po magazyn „Mollie potrafi” oraz  „Oliwia” – znajdziecie tam publikacje nt. Ani i jej prac. W ramach współpracy z polskimi i zagranicznymi markami scrapowymi Ania przygotowuje kursy obrazkowe, które publikowane są zarówno na jej blogu oraz blogach firmowych. Od kilku lat Ania prowadzi warsztaty podczas zlotów scrapbookingowych, ale nie tylko. Prowadziła warsztaty w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Gorzowie, Lublinie. Współpracuję również ze ScrapButik TV gdzie prowadzi kursy on-line. Tematem jej warsztatów sa najczęściej kartki okolicznościowe, ramki i pamiątkowe albumy.Anna Iwanowska znana może nawet bardziej jako ANAI – to nasza kolejna finalistka. Nic co rękodzielnicze nie jest Ani obce: szydełkowanie, ręcznie robiona biżuteria, garncarstwo, grafika komputerowa – to wszystko z czym zetknęła się już w przeszłości. Aktualnie najczęściej zajmuje ją scrapbooking, mixed media, art-journaling i rysowanie. Ania należy aktualnie do trzech DT: scrapki.pl od września 2010, Mixed Media Place od stycznia 2013, Scrapiniec od lutego 2015. W przeszłości współpracowała m.in. z takimi DT jak: Art. Piaskownica, Cardabilities, Scrapujące Polki, UmWowStudio. Wszystkie prace Anai można znaleźć na jej blogu www.anai.pl/blog. Ci którzy śledzą prasę hobbystyczną mieli okazję przyjrzeć się pracom Ani we francuskim magazynie scrapbookingowym „Histoires de Pages”, „Sommerset Memories”, internetowym „Chasing Dreams”, czy magazynie „Art in Town”. Zaprojektowane przeze nią mini-kolekcje papierów do scrapbookingu były także dodatkiem w australijskim magazynie „Scrapbooking Memories”. Jeśli tylko starca czasu, Ania przygotowuje tutoriale a w notatkach dla sklepów, z którymi współpracuje, zawiera dużo cennych podpowiedzi, uwag i informacji o produktach i wykorzystywanych technikach.


Dorota Kopeć lub inaczej Dorota_mk. Wszystko co dotyczy twórczości Doroty zamyka się w jednym słowie SCRAPBOOKING. Ambasador marki Scrapiniec oraz Studio 75, członek DT scrapki.pl, Galeria Papieru oraz Riddersholm Design, Craft House, Rosy Owl, Scrapujace Polki. Na swoim blogu art-dorota.blogspot.com oraz na stronach firm z którymi współpracuje, Dorota często publikuje kursy obrazkowe. Dzięki temu każdy ma możliwość stworzyć krok po kroku przepiękną pracę. Wzmianki o twórczości Doroty pojawiły się również w e-magazynie „Inkubator Przedsiębiorczości” oraz tegorocznym, październikowym wydaniu norweskiego magazynu Ett Trykk (więcej info na etttrykk.blogspot.com). Swoimi umiejętnościami Dorota dzieli się prowadząc warsztaty z tworzenia kartek, albumów i notesów w Polsce (m.in. Rzeszów, Lublin, Warszawa, Kraków, Katowice, Gdynia) oraz za granicą (dotychczas były to Grecja, Norwegia Dania).


Ula Lenart znana w sieci jako Ushii. Wszystkie przepiękne prace i projekty Uli można znaleźć na stornie ushiilandia.blogspot.com. Scrapbooking, szycie i szeroko pojęte majsterkowanie – Ula odnawia i przerabia stare meble i przeróżne dekoracyjne drobiazgi (lub samodzielnie je projektuje) – to projekty o których możemy przeczytać na stronach jej bloga. Ale również… z zapałem dekoruję ciasta i ciasteczka :) Od kwietnia 2015 Ushii dołączyła do DT Na Strychu. Od października projektuje dla marki RosyOwl, wcześniej gościła u Craft4you, ScrapCafe i CraftHouse. Projekty Uli znalazły uznanie w oczach wydawców takich magazynów jak „Moje Mieszkanie”, „Weranda”, „Weranda Country”, oraz portali Apartment Therapy, e-magazynach Green Canoe i Przewodnika Home on the Hill. Na blogu Uli można znaleźć wiele ciekawych kursów z opisem krok po kroku oraz ze zdjęciami jak zmienić codzienne przedmioty i wnętrza w niecodzienne aranżacje. 


Ewa Mrozowska, znana jako Cynka. Cardmaking, scrapbooking, Mixed Media, Collage, Assemblage – to rodzaje prac, które znajdziemy w portfolio Ewy – a wszystko można obejrzeć z bliska na stronach jej bloga cynkowepoletko.blogspot.com. Od dawna Ewa jest związana z marką UHK Gallery jako projektantka papierów oraz członek Design Teamu (od 2011 r do chwili obecnej). Poza UHK Gallery, Ewa współpracowała z DP CRAFT (2013), Scrappo (2012/13) oraz ze szwedzką firmą  PION DESIGN (od marca 2014 do teraz). Ewa swoja wiedzą i umiejętnościami dzieli się w trakcie licznych warsztatów kartkowych, albumowych czy Mixed Mediowych na terenie całego kraju. Warsztaty organizowane są przy okazji różnego rodzaju imprez hobbystycznych oraz na zaproszenie grup miłośników twórczości Ewy. Prace Ewy były publikowane w amerykańskim ART  JOURNALING – jednym z najbardziej popularnych magazynów hobbystycznych na świecie.


Karolina Stopyra w sieci ukrywająca się pod nickiem Drycha. Dziewczyna – orkiestra. Najczęściej rysuje/koloruje ale ma spore doświadczenie w scrapbookingu, tworzeniu kartek, artjournali, prac Mixed Mediowych, altered art. Bardzo lubi eksperymentować, poznawać nowe możliwości produktów i technik oraz łączyć wszystko we wspólnych projektach. Obecnie Karolina jest członkiem DT Na Strychu. Wcześniej były to DT Scraps of Darkness (również jako Edukator),  oraz gościnnie Paper Mixing Bowl, The Color Room, Imaginarium Designs, Scrap FX, BoBunny, Once Upon a Sketch, Scrapujące Polki, 1,2,3 Scrapuj Ty, Punky Scraps, Allt Om Scrap, Magiczna Szafa, Mixed Media Place i.in. Prace i tutoriale Drychy były publikowane m.in. w „Scrapbook News and Review” (SNR), „Inzpira”, „Bead Trends”, „Featuring:”, „Pentel Magazine”. Karolina najczęściej dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami publikując filmy na YouTube. Znajdziemy tam inf. o produktach, technikach, kursy na konkretne prace. Ponad to Karolina prowadziła liczne pokazy nt. stemplowania, tuszów i masek/szablonów. Najczęściej prowadzi warsztaty w obszarach mixedmedia - kartki, blejtramy, shadowboxy – z wykorzystaniem najróżniejszych mediów i wyjątkowych technik. Więcej informacji nt. Karoliny i jej twórczości znajdziesz na stronie www.drycha.com.Marta Turska – Grochocka, po prostu JaMajka! Mixed Media, łączenie różnych materiałów i substancji w formach art Journali, layoutów, kartek ATC to żywioł Marty. Wszystkich, którzy do tej pory nie zetknęli się z jej pracami zapraszamy na artystyczny blog ja-majka.blogspot.com. Lista zespołów projektowych, dla których tworzyła i tworzy Marta jest bardzo długa. Znajdziemy na niej takie marki jak Lindy’s Stamp Gang, scrapki.pl, Scrap Around The Word, scrapki-wyzwaniowo, Crafty Moly, ArtGrupa ATC, Lemonade. Jeszcze wcześniej były to DT Galerii Papieru, Studio75, Lemoncraft, Words&Paintery, UmWowStudio, Scrapińca, Stempel&Karton, the Mini art, 3rd Eye, portal Scrapujących Polek w dziale Art journal, Art Workshop Kit Club. Marta współtworzyła również grupę Craftypantki. Prace JaMajki były publikowane na łamach magazynu Scrap n’Art Magazine. Marta przygotowuje regularnie kursy i foto tutoriale, które można obejrzeć na kanale Lindy’s Stamp Gang, a także na jej własnym kanale na Youtube, oraz blogu. Jeśli chcesz spotkać Martę na żywo i wykonać pracę pod jej okiem – szukaj warsztatów Art Journalowych, które dotychczas miała okazję prowadzić w Krakowie, Katowicach i Warszawie. Marta prowadzi też darmowe warsztaty plastyczne dla dzieci w swoim mieście.
 

 

Masz swojego IDOLA w twórczym świecie, ulubiony SKLEP lub ulubione produkty?? 

Z pewnością! 

Po raz pierwszy masz jednak okazję dać wyraz swoim zamiłowaniom i sympatiom. 

Docenić tych, którzy w największym stopniu przyczyniają się do rozbudzania rękodzielniczych pasji!

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w 

 

NAJWAŻNIEJSZYM KONKURSIE ART IN TOWN!

 

po raz pierwszy wybierzemy 

 

Najbardziej Inspirującego TWÓRCĘ

 

Najbardziej Pomysłowego Polskiego PRODUCENTA 

 

Najlepszy SKLEP z materiałami

 

Po raz pierwszy przyznane zostaną - Waszymi głosami - nagrody, dla tych którzy własną pasją i zaangażowaniem, pomysłowością i wytrwałością sprawiają, że siadacie za stołem i z pasją podejmujecie się nowych, trudnych wyzwań. 

Niech Wasz udział w tym KONKURSIE będzie ukłonem w Ich stronę!

 

A OTO GŁÓWNE ZASADY KONKURSU ART IN TOWN:

 • Do 15 czerwca zbieramy zgłoszenia - możesz polecić Twojego ulubionego Twórcę, ukochany sklep czy najbardziej cenionego polskiego producenta; możesz też zgłosić samego siebie :) 

 • W kolejnym etapie odbędzie się Pierwsza Tura głosowania - do 15 września będzie można oddać po trzy głosy na zgłoszonych wcześniej uczestników, w każdej z trzech kategorii; 

 • Od 23 września - po podliczeniu wszystkich głosów - rozpocznie się drugie głosowanie na finałową 10-tkę wyłonioną w każdej z kategorii. Wtedy też przygotujemy krótkie prezentacje, tak aby w tym najważniejszym głosowaniu wybrać zwycięzców tegorocznego KONKURSU;

 • Ogłoszenie zwycięzców KONKURS odbędzie się w trakcie ART IN TOWN, w dniu 21 listopada 2015 r.

 • zgłoszenia do Konkursu mogą być przekazywane mailowo na adres info@artintown.pl, poprzez wpis w komentarzach na stronie artintown.pl oraz poprzez komentarz na stronie FB wydarzenia;

 • Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie artintown.pl

   

   

  A wśród wszystkich, którzy aktywnie włączą się w przebieg KONKURSU: wezmą udział w głosowaniach, udostępnią informację o KONKURSIE na swoich blogach i stronach FB, polubią naszą stronę FB - rozlosujemy 

   

   

  ROCZNĄ PRENUMERATĘ MAGAZYNU SOMERSET STUDIO!!